26 C
Tirana

Te preferuarat

Kyçja për biznes

- Janë shtatë arsye kyçe pse duhet të bashkëpunoni me Citysale: 1) Realizmi i klientëve të ri 2) Marketing unik me investim minimal 3) Fleksibiliteti i krijimit të ofertave 4) Qasja në multi-tregje 5) Rritja dhe përmirësimi i imazhit në treg 6) Rritja e shitjeve 7) Maksimalizoni potencialin tuaj të shitjes. Kyçuni per te menaxhuar ofertat dhe blerjet   Kyçuni  

SI FUNKSIONON

Blej ofertën Vizito faqen e internetit për të parë të gjitha ofertat nga bizneset lokale. Nëse ju shihni një nga ofertat tona dhe dëshironi të bleni atë, klikoni “Shto ne shportë”. Paraprakisht, ju duhet të krijoni një llogari në Citysale, gjë që mund ta bëni duke shkuar tek butoni “Regjistrohu”; ose duhet të kyçeni përmes llogarisë së Facebook. Pa...

Lista e bizneseve

Bashkangjitur gjeni Listen e Bizneseve te cilat bashkepunojne me Citysale: Lista e Bizneseve

Biznese

Kredi për Studime

Studimet tani paguhen më thjesht dhe më lirë me Raiffeisen Bank! Në fillim të vitit shkollor Raiffeisen Bank vjen më pranë jush me produktet e saj për të mundësuar pagesën e vitit shkollor apo të çdo shpenzimi tjetër lidhur me studimet. Nëpërmjet aplikimit për një Kredi Personale për Studime ju mund të bëni realitet ëndrrat tuaja dhe të fëmijeve tuaj. Normat...

Lista e bizneseve

Bashkangjitur gjeni Listen e Bizneseve te cilat bashkepunojne me Citysale: Lista e Bizneseve

Mënyrat e Pagesës

Statusi juaj Ju duhet të jeni 18 vjeç ose më i vjetër për të blerë ndonjë produkt nga ne. Regjistrimi Për të blerë ndonjërin prej ofertave në ueb faqen tonë së pari duhet të jeni të regjistruar paraprakisht. 1. Pagesa me Kartelë të Bankës Sistemi pranon çfarëdo kartele krediti apo debiti të lëshuar nga ndonjë nga institucionet...
- Reklama

Te fundit

Kredi për Studime

Studimet tani paguhen më thjesht dhe më lirë me Raiffeisen Bank! Në fillim të vitit shkollor Raiffeisen Bank vjen më pranë jush me produktet e saj për të mundësuar pagesën e vitit shkollor apo të çdo shpenzimi tjetër lidhur me studimet. Nëpërmjet aplikimit për një Kredi Personale për Studime ju mund të bëni realitet ëndrrat tuaja dhe të fëmijeve tuaj. Normat...

Lista e bizneseve

Bashkangjitur gjeni Listen e Bizneseve te cilat bashkepunojne me Citysale: Lista e Bizneseve

Mënyrat e Pagesës

Statusi juaj Ju duhet të jeni 18 vjeç ose më i vjetër për të blerë ndonjë produkt nga ne. Regjistrimi Për të blerë ndonjërin prej ofertave në ueb faqen tonë së pari duhet të jeni të regjistruar paraprakisht. 1. Pagesa me Kartelë të Bankës Sistemi pranon çfarëdo kartele krediti apo debiti të lëshuar nga ndonjë nga institucionet...

Moti

Tirana
thunderstorm
26 ° C
26 °
26 °
44 %
3.1kmh
20 %
Hën
24 °
Mar
26 °
Mër
24 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
15 °

Valuta

EUR - Euro
USD
0,8504
TRY
0,1851
GBP
1,1410
- Reklama -

Lexo me shume

Na ndiqni ne Instagram